4 Nisan 2010 Pazar

Emekli Sandığı Adres Değişikliği,Emekli Sandığı Adres Değişikliği Yapmak

Emekli Sandığına mensup emeklilerin herhangi bir adres değişikliği halinde; maaşlarının düzenli olarak ödenebilmesi ve bundan başka herhangi bir problemin oluşmaması için bunu Emekli Sandığı kurumuna bildirmeleri gerekmektedir.
Adres değişikliğini internet üzerinden sağlayan sorgu ünitesi sayfasında hemen hemen bütün emekli sandığı web sayfalarında karşılaşabileceğimiz gibi iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan biri sayfanın sol kısmında, diğeri de sağ kısmında olup iki sorgu ünitesi de aynı işlevi görmektedir. Bunlardan yalnızca ve yalnızca bir adedini kullanarak adres değişikliğinizi yapabilirsiniz.
Sayfanın sağ kısmındaki sorgu ünitesi diğerinden farklı olarak Sağlık Karne numaranızı, diğeri de sol kısımdan farklı olarak Emekli tanıtım kartınızdaki seri no’yu istemektedir. Hangi bilgiyi girmek istiyorsanız onu seçerek (sağ veya sol) sorgulamanızı yapabilirsiniz.
Emekli Sandığı Adres Değişikliği işlemini yapmak için tıklayınız.

 

kuryeturk Sitenin konuları: TC Kimlik No Sorgulama, TC No Sorgulama, TC Kimlik Sorgulama, SSK sorgulama, SSK Hizmet dökümü Sorgulama, SSK Emeklilik Sorgulama, SSK Sicil no Sorgulama, Bağkur Sorgulama, Bağkur Borç Sorgulama, Bağkur No Sorgulama, Emekli Sandığı Sorgulama, Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulama, Doğalgaz Fatura Sorgulama, Elektrik Borç Sorgulama, Su Borç Sorgulama, Telefon Borç Sorgulama, Araç Sorgulama, Arac Sorgulama, Araç Plaka Sorgulama, Araç Bilgisi Sorgulama